„A gyermek olyan, mint egy pillangó a szélben. Néhány magasabbra tud repülni, mint mások, de mindegyik a legjobb tudása szerint repül. Miért is hasonlítanád össze őket? Mindegyik más. Mindegyik különleges. Mindegyik gyönyörű."

Csoportunk

"Szent kincs a gyermek teste-lelke, szeretni kell azt melegen, és fölnevelni féltő gonddal, hogy tiszta, jó, erős legyen."

/Szemlér Ferenc/

Olyan gyermekközpontú, befogadó óvodát szeretnénk működtetni, amely maximálisan kihasználja a falusi környezet kínálta előnyöket, lehetőségeket. Családias, érzelmekben gazdag, meleg, derűs, biztonságot nyújtó légkör megteremtésével gondoskodik azokról az optimális feltételekről, amelyek gyermekeink kiegyensúlyozott, harmonikus személyiség fejlődését segítik elő.

Csoportunkba jelenleg 30 gyermek jár, ebből 15 lány és 15 fiú.

A 2021/2022-es nevelési évben 7 új gyermek érkezett csoportunkba.

A csoport óvodapedagógusai:

• Simon Zsoltné