„A gyermek olyan, mint egy pillangó a szélben. Néhány magasabbra tud repülni, mint mások, de mindegyik a legjobb tudása szerint repül. Miért is hasonlítanád össze őket? Mindegyik más. Mindegyik különleges. Mindegyik gyönyörű."

Oldal információk

Tartalomszolgáltatási Kódex

A(z) Csényei Óvoda a Magyar Tartalomszolgáltatók Egyesületének Tartalomszolgáltatási és Etikai Kódexét magára nézve kötelezőnek ismeri el.

A honlappal kapcsolatos észrevételek

A(z) csenyeiovoda.hu informatikai hátterét a Webgenerátor Kft. felügyeli.

Az oldal esetleges hibás működésével kapcsolatos észrevételeit a fejlesztes@webgenerator.hu címre küldje.

A weboldal tartalmával kapcsolatos észrevételeit az Impresszumban található címre küldje.

Köszönjük, hogy meglátogatta weboldalunkat!

Csényei Óvoda - Magyar